KORETEKS olarak, 1988 yılından bu yana iş elbiseleri imalat ve satışlarıyla başlayan çalışmamız, ürün grubunu endüstri, hastane,  güvenlik, otel, aşçı, garson, tişört, promosyon tişört, şapka, yelek grubuna göre çeşitlendirerek tüm tasarım ve modelleri kendi ekip ve ekipmanlarınca hazırlayıp görsel , estetik ve farklı kumaş türleri ile sürekli yenilenen modellerini yazlık ve kışlık olmak üzere müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

İş elbiseleri denildiğinde aklımıza ilk gelen ekipmanlardan biri de iş yelekleridir. İş yelekleri meslek grupları ve kullanım alanlarına göre farklılıklar gösterir. İş yeleği fiyatları da kullanılan malzeme, materyal, dayanıklılık, kalite gibi özellikleri sebebiyle pahalıdan ucuza doğru sıralanır.

İş yeleği fiyatları müşterinin isteklerine göre değişir, örneğin bir firma yanmaz kumaştan imal edilen bir iş yeleği sipariş ederse daha yüksek bir ücret öder fakat klasik ve pek özelliği olmayan yelek sipariş ederse fiyatlar daha da aşağıya düşer. Buradan da anlaşılacağı üzere iş yeleği fiyatlarını etkileyen malzeme ve kalitedir. Bu nedenle hepsinin aynı fiyatta olmasını bekleyemeyiz.

İş yeleği fiyatları, firmaların sipariş verme aşamalarındaki en büyük etkenlerden biridir. İş yeri sahipleri eğer iş yeleği sipariş etmek istiyorlarsa toplu sipariş vermeleri gerekir. Böylece daha iyi hizmet alabilirler. Ayrıca her ihtimale karşı fazladan iş yeleği sipariş etmelidirler ki sonradan iş yeleği eksikliği yaşanmasın. İş yeleği siparişlerinde kalite ön planda tutulmalı, işçilerin ihtiyaçlarına uygun nitelikte ürün satın alınmalıdır.

0212 501 49 52
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by